Field attribute (2.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Off
da: Afbrudt

en: Fields
da: Felter

en: Pattern
da: Mønster

en: Maxlength
da: Maksimal længde

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Autofocus
da: Autofokus
