Field attribute (2.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: On
hi: चालू

en: Off
hi: बंद

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Pattern
hi: नमूना

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण
