Field Attribute (2.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Off
ru: Выкл

en: Fields
ru: Поля

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Maxlength
ru: Максимальная длина

en: Autocomplete
ru: Автодополнение

en: Class(es)
ru: Класс(ы)
