Field attribute (2.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: On
sk: Zapnúť

en: Off
sk: Vypnúť

en: Fields
sk: Polia

en: Pattern
sk: Vzor

en: Maxlength
sk: Maximálna dĺžka

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie
