Field attribute (2.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: Fields
tr: Alanlar

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Maxlength
tr: Maksimum uzunluk

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla
