Field attribute (2.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: On
vi: Bật

en: Off
vi: Tắt

en: Fields
vi: Các trường

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Maxlength
vi: Độ dài tối đa

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt
