Field Attribute (2.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: Off
lv: Izslēgts

en: Fields
lv: Lauki

en: Pattern
lv: Modelis

en: Maxlength
lv: Maksimālais garums

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana
