Field attribute (2.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: On
nl: Aan

en: Off
nl: Uit

en: Fields
nl: Velden

en: Pattern
nl: Patroon

en: Maxlength
nl: Maximale lengte

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen
