Field attribute (2.0.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: On
ro: Pornit

en: Off
ro: Oprit

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Pattern
ro: Model

en: Maxlength
ro: Lungime maximă

en: Autocomplete
ro: Completare automată
