Field attribute (2.0.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Fields
ca: Camps

en: Pattern
ca: Patró

en: Maxlength
ca: Longitud màxima

en: Autocomplete
ca: Autocompleta
