Field attribute (2.0.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Fields
uk: Поля

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Maxlength
uk: Максимальна довжина

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Autofocus
uk: Автофокус
