Field Attribute (2.0.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Fields
cs: Pole

en: Maxlength
cs: Maximální délka

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování
