Field Attribute (2.0.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis
