Field Attribute (2.0.4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: On
es: Activado

en: Off
es: Desactivado

en: Fields
es: Campos

en: Pattern
es: Patrón

en: Maxlength
es: Longitud máxima

en: Autocomplete
es: Autocompletar

en: The maximum number of characters in the field.
es: Número máximo de caracteres en el campo.
