Field Attribute (2.0.4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: On
it: Acceso

en: Off
it: Spento

en: Fields
it: Campi

en: Pattern
it: Modello

en: Maxlength
it: Lunghezza massima

en: Autocomplete
it: Autocompletamento
