Field Attribute (2.0.4) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: On
oc: Activat

en: Off
oc: Desactivat

en: Fields
oc: Camps

en: Pattern
oc: Motiu

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion
