Field attribute (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Off
el: Κλειστό

en: Fields
el: Πεδία

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Maxlength
el: Μέγιστο μήκος

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση
