Field attribute (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: On
id: Pada

en: Off
id: Matikan

en: Fields
id: Bidang isian

en: Pattern
id: Pola

en: Autocomplete
id: Pelengkapan otomatis
