Field Attribute (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: On
az: Aktiv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Fields
az: Sahələr

en: Pattern
az: Nümunə

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama
