Field attribute (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Fields
pl: Pola

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Maxlength
pl: Maksymalna długość

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie
