Field attribute (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: On
he: פעיל

en: Off
he: כבוי

en: Fields
he: שדות

en: Pattern
he: פורמט

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית
