Field Bundle (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Revert
mn: Буцаах

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Default options
mn: Үндсэн сонголтууд

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Language settings
mn: Хэлний тохируулга

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
