Field Bundle (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (60 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Author
tr: Yazar

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Published
tr: Yayında

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Desc
tr: Azalan

en: Other
tr: Diğer

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Publishing options
tr: Yayınlama seçenekleri

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi

en: Default options
tr: Öntanımlı seçenekler

en: Apply
tr: Uygula

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: @type: deleted %title revision %revision.
tr: @type: %title içeriğinin %revision sürümü silindi.

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Config
tr: Yapılandırma

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: Language settings
tr: Dil ayarları

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
tr: @type türündeki %revision-date tarihli %title sürümü silindi.

en: @type: reverted %title revision %revision.
tr: @type: %title içeriğinin %revision sürümü geri alındı.

en: Revert to earlier revision
tr: Eski sürüme geri dön

en: Delete earlier revision
tr: Eski sürümü sil

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Edit URL
tr: URL düzenle

en: Date changed
tr: Değiştirilme tarihi

en: Asc
tr: Artan

en: Delete all translations
tr: Tüm çevirileri sil

en: Whether a new revision should be created by default
tr: Varsayılan olarak yeni bir düzeltmenin oluşturulması gerekip gerekmediği

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
tr: @type %title, %revision-date tarihindeki düzeltmeye geri çevrildi.

en: Delete @language translation
tr: @language çevirisini sil

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
tr: @entity-type varlık tipindeki %label etiketi @language çevirisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: Revert to earlier revision of a translation
tr: Bir çevirinin önceki sürümüne geri dön

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al

en: Set as current revision
tr: Geçerli sürüm olarak ayarla
