Field Bundle (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Revisions
bg: Редакции

en: Other
bg: Други

en: Authored on
bg: Написано на

en: Publishing options
bg: Опции при публикуване

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Default options
bg: Опции по подразбиране

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
bg: @type: изтрита %title редакция %revision.

en: Language settings
bg: Настройки на език

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
bg: Редакцията от %revision-date на @type %title е изтрита.

en: @type: reverted %title revision %revision.
bg: @type: върната %title редакция %revision.

en: Revert to earlier revision
bg: Върни предишна редакция

en: Delete earlier revision
bg: Изтрий предишна редакция
