Field Bundle (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Other
eu: Bestea

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Publishing options
eu: Argitaratze aukerak

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Default options
eu: Aukera lehenetsiak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: Language settings
eu: Hizkuntza ezarpenak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: Asc
eu: Goraka

en: Delete all translations
eu: Ezabatu itzulpen guztiak

en: Delete @language translation
eu: Ezabatu @language itzulpenak
