Field Bundle (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (41 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Published
jv: Dipacak

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Other
jv: Liyané

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Publishing options
jv: Opsi penerbitan

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Default options
jv: Opsi gawan

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Language settings
jv: Ngatur bāsā

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
jv: Revisi sākā %revision-date nang @type %title uwis dibusak.

en: @type: reverted %title revision %revision.
jv: @type: dibaléknā %title revisi %revision.

en: Revert to earlier revision
jv: Baléknā nang revisi terakhir

en: Delete earlier revision
jv: Busak revisi terakhir

en: Edit URL
jv: Sunting URL

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi

en: Asc
jv: Urut Maju
