Field Bundle (1.0.0-alpha2) - en to no translation catalogue (61 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Author
no: Forfatter

en: List
no: Liste

en: Description
no: Beskrivelse

en: Language
no: Språk

en: Edit
no: Rediger

en: Reset
no: Nullstill

en: Label
no: Etikett

en: Default
no: Standard

en: View
no: Vis

en: Updated
no: Oppdatert

en: Created
no: Opprettet

en: Page
no: Side

en: Revision ID
no: ID for revisjonen

en: Published
no: Publisert

en: Revisions
no: Versjoner

en: Desc
no: Synkende

en: Other
no: Annet

en: Sort by
no: Sortér etter

en: Authored on
no: Opprettet

en: Publishing options
no: Publiseringsvalg

en: Create new revision
no: Opprett ny versjon, den forrige versjonen arkiveres

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: Changed
no: Endret

en: Date created
no: Dato opprettet

en: Default options
no: Standardvalg

en: Apply
no: Bruk

en: Language code
no: Språkkode

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil bytte ut versjonen som vises med versjonen fra %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil slette versjonen fra %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
no: @type: %title versjon %revision slettet.

en: Offset
no: Forskyving

en: No content available.
no: Intet innhold tilgjengelig.

en: Items per page
no: Elementer per side

en: Language settings
no: Språkinnstillinger

en: - All -
no: - Alle -

en: Copy of the revision from %date.
no: Kopi av versjonen fra %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
no: Versjonen fra %revision-date av %title, innholdstype @type, ble slettet.

en: @type: reverted %title revision %revision.
no: @type: %title versjon %revision tilbakeført.

en: Revert to earlier revision
no: Tilbakestill til en tidligere versjon

en: Delete earlier revision
no: Slett tidligere versjon

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: Edit URL
no: Rediger URL

en: Date changed
no: Dato endret

en: Asc
no: Stigende

en: Delete all translations
no: Slett alle oversettelser

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
no: Er du sikker på at du vil slette @entity-type %label?

en: Whether a new revision should be created by default
no: Hvorvidt en ny revisjon skal opprettes som standard

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
no: @type %title har blitt tilbakestilt til revisjonen fra %revision-date.

en: The following @entity-type translations will be deleted:
no: Følgende @entity-type oversettelser vil bli slettet:

en: Delete @language translation
no: Slett @language oversettelse

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
no: Er du sikker på at du vil slette @language oversettelsen av @entity-typen %label?

en: @date by @username
no: @date av @username

en: Revert to earlier revision of a translation
no: Gå tilbake til en tidligere versjon av en oversettelse

en: @langname revisions for %title
no: @langname revisjoner for %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil tilbakestille @language oversettelsen til revisjonen fra %revision-date?

en: Revert content shared among translations
no: Tilbakestill innhold som er delt blant oversettelsene

en: Set as current revision
no: Sett som nåværende revisjon
