Field Bundle (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (33 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: Revisions
sq: Revizione

en: Other
sq: Tjetër

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Publishing options
sq: Opsionet e publikimit

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Default options
sq: Opsionet e prezgjedhura

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sq: @type: u eleminua revizioni %revision i %title.

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Language settings
sq: Rregullimet e stemës

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
sq: Revizioni nga %revision-date i @type %title u eleminua.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sq: @type: rikthyer %title revizioni %revision.

en: Revert to earlier revision
sq: Rikthe tek një revizion më i hershëm

en: Delete earlier revision
sq: Elemino revizionin më të vjetër
