Field Bundle (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Other
ka: სხვა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: - All -
ka: - ყველა -
