Field Bundle (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
