Field Bundle (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Publishing options
am: የህትመት አማራጮች

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Language settings
am: የቋንቋ ቅንብሮች
