Field Bundle (1.0.0-beta2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
