Field Bundle (1.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (61 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Published
et: Avaldatud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Desc
et: Kahanev

en: Other
et: Muu

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Default options
et: Vaikimisi valikud

en: Apply
et: Rakenda

en: Language code
et: Keele kood

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
et: @type: %title redaktsioon %revision kustutatud.

en: Offset
et: Nihe

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Language settings
et: Keelesätted

en: - All -
et: - Kõik -

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
et: Redaktsioon %revision-date @type %title on kustutatud.

en: @type: reverted %title revision %revision.
et: @type: muudetud tagasi %title %revision redaktsiooniks.

en: Revert to earlier revision
et: Taanda eelnevale redaktsioonile

en: Delete earlier revision
et: Kustuta eelnev redaktsioon

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: Asc
et: Kasvav

en: Delete all translations
et: Kustuta kõik tõlked

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada @entity-type %label?

en: Whether a new revision should be created by default
et: Kas vaikimisi peaks looma uue redaktsiooni

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
et: @type %title on ennistatud redaktsioonini %revision-date.

en: The following @entity-type translations will be deleted:
et: Järgnevad @entity-type tõlged kustutatakse:

en: Delete @language translation
et: Kustuta @language tõlge

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
et: Kas sa oled kindel, et soovid kustutada @language @entity-type %label tõlke?

en: @date by @username
et: @date - @username

en: Revert to earlier revision of a translation
et: Ennista varasemale tõlke redaktsioonile

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?

en: Set as current revision
et: Märgi aktiivseks redaktsiooniks
