Field Bundle (1.0.0-beta3) - en to pa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Publishing options
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਚੋਣਾਂ

en: Default options
pa: ਮੁੱਢਲੀਆਂ ਚੋਣਾਂ

en: Language settings
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਸੈਟਿੰਗ
