Field Bundle (1.0.0) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Revisions
af: Weergawes

en: Other
af: Ander

en: Authored on
af: Geskep op

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Default options
af: Verstekopsies

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: Language settings
af: Taalverstellings

en: - All -
af: - Alle -
