Field Bundle (1.0.0) - en to be translation catalogue (49 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Group
be: Група

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Published
be: Апублікавана

en: Revisions
be: Версіі

en: Other
be: Іншыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Publishing options
be: Налады публікацыі

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Default options
be: Прадвызначаныя налады

en: Apply
be: Ужыць

en: Language code
be: Код мовы

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
be: @type: выдалены %title з версіі %revision.

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Language settings
be: Моўныя налады

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
be: Версія ад %revision-date з @type %title была выдалена.

en: @type: reverted %title revision %revision.
be: @type: вернуты %title версіі %revision.

en: Revert to earlier revision
be: Зварот да больш ранняй версіі

en: Delete earlier revision
be: Выдаліць ранейшую версію

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: Date changed
be: Дата змененая

en: Delete all translations
be: Выдаліць усе пераклады

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
be: Вы ўпэўненыя вы хочаце выдаліць @entity-type %label?

en: The following @entity-type translations will be deleted:
be: Наступныя пераклады @entity-type будуць выдаленыя:

en: Delete @language translation
be: Выдаліць @language пераклад
