Field Bundle (1.0.1) - en to gl translation catalogue (54 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Group
gl: Grupo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Published
gl: Publicado

en: Revisions
gl: Revisión

en: Other
gl: Outro

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Date created
gl: Data de creación

en: Default options
gl: Opcións predeterminadas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
gl: @type: borrouse a revisión %revision de %title.

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Config
gl: Configuración

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Language settings
gl: Opcións de idioma

en: - All -
gl: - Todo -

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
gl: Borrouse a revisión de %revision-date do @type %title.

en: @type: reverted %title revision %revision.
gl: @type: revertido %title revisión %revision.

en: Revert to earlier revision
gl: Volver á revisión anterior

en: Delete earlier revision
gl: Eliminar a revisión anterior

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current revision
gl: Revisión actual

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: Date changed
gl: Data modificada

en: Delete all translations
gl: Borrar todas as traducións

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
gl: Está seguro de querer eliminar %label do tipo @entity-type?
