Field Bundle (1.0.1) - en to lv translation catalogue (50 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Group
lv: Grupa

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Published
lv: Publicēts

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Desc
lv: Dilst.

en: Other
lv: Citi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Default options
lv: Noklusējuma iespējas

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
lv: @type: dzēsta %title revīzija %revision.

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: - All -
lv: - Visi -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lv: @type: atgriezta %title revīzija %revision.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: Delete all translations
lv: Dzēst visus tulkojumus

en: Delete @language translation
lv: Dzēst @language tulkojumu

en: Set as current revision
lv: Iestatīt kā pašreizējo revīziju
