Field Bundle (1.0.2) - en to ku translation catalogue (40 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Group
ku: گرووپ

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Other
ku: هیتر

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Publishing options
ku: هه‌ڵبژاردنه‌کانی بڵاوکراوە‌

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Default options
ku: هەڵبژاردنە بنەڕەتییەکان

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: @type: deleted %title revision %revision.
ku: @type: پێداچوونەوەی %revision  %title سڕایەوە.

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Language settings
ku: سازکارییەکانی زمان

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
ku: پێداچوونەوەکی %revision-date @type %title سڕایەوە.

en: @type: reverted %title revision %revision.
ku: @type: گەڕاندرایەوە %title بۆ پێداچوونەوەی %revision.

en: Revert to earlier revision
ku: گەڕاندنەوە بۆ پێداچوونەوەیەکی پێشتر

en: Delete earlier revision
ku: سڕینەوەی پێداچوونەوەی پێشتر

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا
