Field Bundle (1.0.2) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Other
te: ఇతర

en: Publishing options
te: ప్రచురణ ఎంపికలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: Language settings
te: భాషా అమరికలు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
