Field Bundle (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (54 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Published
he: מפורסם

en: Revisions
he: גרסאות

en: Desc
he: יורד

en: Other
he: אחר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Default options
he: אפשרויות ברירת מחדל

en: Apply
he: החל

en: Language code
he: קוד השפה

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
he: @type: נמחקה %title מגרסה %revision.

en: Offset
he: היסט

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Config
he: קונפיג

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: - All -
he: - הכל -

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
he: מהדורה מתאריך %revision-date מסוג @type %title נמחקה.

en: @type: reverted %title revision %revision.
he: @type: שוחזרה %title לגרסה %revision.

en: Revert to earlier revision
he: חזרה לגרסה מוקדמת יותר

en: Delete earlier revision
he: מחיקת גרסה מוקדמת יותר

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL

en: Date changed
he: התאריך השתנה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Delete all translations
he: מחיקת כל התרגומים

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
he: האם להמשיך במחיקת ה@entity-type %label?

en: The following @entity-type translations will be deleted:
he: יימחקו תרגומי ה@entity-type בשפות הבאות:

en: Delete @language translation
he: מחיקת @language translation

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
he: האם להמשיך במחיקת הגרסה ב@language  של ה@entity-type %label?

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
