Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Revision ID
ast: Revisión por ID
