Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Revision ID
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང
