Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Edit
is: Breyta

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Node
is: Nóða

en: All
is: Allt

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
