Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: Embedded
pl: Osadzony

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
pl: Delta umożliwia wskazanie, który z elementów pola wielowartościowego ma być zwracany w relacji. Wpisanie "1" spowoduje użycie pierwszego elementu, "2" - drugiego itd. Jeśli wybierzemy "Wszystkie" każdy z elementów utworzy odrębny wiersz, co może powodować występowanie zduplikowanej treści.

en: Field types
pl: Typy pól

en: Field collection
pl: Kolekcja pól

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: No field collections have been defined yet. To do so attach a field collection field to any entity.
pl: Nie zdefiniowano jeszcze żadnych kolekcji pól. By to zrobić należy dodać kolekcję pól jako pole w dowolnej encji.

en: Administer field collections
pl: Administrowanie kolekcjami pól

en: Field collections
pl: Kolekcje pól
