Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: All
ps: ټول

en: About
ps: په اړه
