Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
