Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve
