Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Remove
cs: Odstranit

en: Edit
cs: Upravit

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Node
cs: Uzly

en: All
cs: Vše

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Field types
cs: Typy polí

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.
