Field collection (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Field types
eu: Eremu motak
